იმისათვის რომ ნახოთ ყველა თემა, უნდა დარეგისტრირდეთ ან შეხვიდეთ სისტემაში!
Log in

I forgot my password

Poll

როგორი სიხშირით სტუმრობთ ფორუმს?

34% 34% [ 233 ]
18% 18% [ 122 ]
12% 12% [ 82 ]
20% 20% [ 136 ]
16% 16% [ 111 ]

Total Votes : 684

დაგვალაიქეთ ”ფეისბუქზე”
მთვლელები
www.wsa.ge

განყოფილების სარჩევი

View previous topic View next topic Go down

განყოფილების სარჩევი

Post by UnaGonzalita on Tue Jun 14, 2011 7:51 pm



ადრიანა კამპოს/Adriana Campos http://mundonovelas.gip-gip.com/t982-adriana-campos
ადამარი ლოპესი / Adamari López http://mundonovelas.gip-gip.com/t2935-adamari-lopez
ალტაირ ხარაბო/Altair jarabo http://mundonovelas.gip-gip.com/t277-altair-jarabo
ალერტ ტერანი/Alert Teran http://mundonovelas.gip-gip.com/t1103-topic
ალეხანდრა ლასკანო/Alejandra Lazcano http://mundonovelas.gip-gip.com/f172-forum
ალინი მორაესი/Alinne Moraes http://mundonovelas.gip-gip.com/t1615-alinne-moraes
ალისონ ლოსი/Alisson loz http://mundonovelas.gip-gip.com/t280-alisson-loz
ანა ბრენდა კონტრერასი/Ana Brenda Contreras http://mundonovelas.gip-gip.com/f141-forum
არასელი არამბულა / Aracely Arambula http://mundonovelas.gip-gip.com/t2969-aracely-arambula
ანა ბელენა/Ana Belena http://mundonovelas.gip-gip.com/t729-ana-belena
ანა ლაიევსკა/Ana Layevska http://mundonovelas.gip-gip.com/f142-forum
ანჟელიკა ბოიერი / Angelique Boyer http://mundonovelas.gip-gip.com/t2846-angelique-boyer
ანა დე ლა რეგერა/ana de la reguera http://mundonovelas.gip-gip.com/t1254-ana-de-la-reguera
ანა ლუსია დომინგესი/Ana Lucia Dominguez http://mundonovelas.gip-gip.com/t765-ana-lucia-dominguez
ანაი/anahi http://mundonovelas.gip-gip.com/t830-anahi
ანდრეა ლოპესი/Andrea Lopez http://mundonovelas.gip-gip.com/t975-andrea-lopez
ანდრეა მონტენეგრო/Andrea Montenegro http://mundonovelas.gip-gip.com/t972-andrea-montenegro
ასტრიდ კაროლინა ჰერერა/astrid carolina Herrera http://mundonovelas.gip-gip.com/t824-astrid-carolina-herrera
აურა კრისტინა გეიტნერი/Aura Cristina Geithner http://mundonovelas.gip-gip.com/t806-aura-cristina-geithner




ბარბარა მორი/Barbara Mori http://mundonovelas.gip-gip.com/t1037-barbara-mori
ბელინდა პერეგრინი/Belinda Peregrin http://mundonovelas.gip-gip.com/t615-belinda-peregrin
ბლანკა სოტო/Blanca Soto http://mundonovelas.gip-gip.com/t2968-blanca-soto
ბრენდა ასნიკარი/brenda asnicar http://mundonovelas.gip-gip.com/t1264-brenda-asnicar




გაბი ესპინო/Gaby Espino http://mundonovelas.gip-gip.com/f51-forum
გაბრიელა სპანიკი/Gabriela Spanic http://mundonovelas.gip-gip.com/f129-forum
გაბრიელა ვერგანა / Gabriela Vergara http://mundonovelas.gip-gip.com/t2920-gabriela-vergara
გრეტელ ვალდესი/Grettel Valdzez http://mundonovelas.gip-gip.com/t478-grettel-valdzez





დანა გარსია/Danna Garcia http://mundonovelas.gip-gip.com/f11-forum
დანიელა რომო/Daniela Romo http://mundonovelas.gip-gip.com/t1131-daniela-romo
დესიდერია დი კარო/Desideria D'Caro http://mundonovelas.gip-gip.com/t1320-desideria-d-caro
დიანა ბრაჩო/Diana Bracho http://mundonovelas.gip-gip.com/t481-topic
დულსე მარია/Dulce Maria http://mundonovelas.gip-gip.com/f144-forum





ედიტ გონსალესი/Edith Gonzalez http://mundonovelas.gip-gip.com/f47-forum
ელიზაბეტ გუტიერესი/Elizabeth Gutierrez http://mundonovelas.gip-gip.com/f43-forum
ელენა როხო/Helena Rojo http://mundonovelas.gip-gip.com/t679-helena-rojo




ვანდა დ' ისიდორო /Wanda D' isidoro http://mundonovelas.gip-gip.com/t1245-wanda-d-isidoro
ვანესა ვილიელა/Vanessa Villela http://mundonovelas.gip-gip.com/t800-vanessa-villela
ვანესა პოსე / Vanessa Pose http://mundonovelas.gip-gip.com/t970-vanessa-pose
ვიქტორია რუფო/Viqtoria Ruffo http://mundonovelas.gip-gip.com/t396-viqtoria-ruffo
ვენდი გონსალესი/Wendy Gonzalezhttp://mundonovelas.gip-gip.com/t1142-wendy-gonzalez




ზარიკ ლეონი Zharick Leon http://mundonovelas.gip-gip.com/t1974-zharick-leon
ზურია ვეგა/Zuria Vega http://mundonovelas.gip-gip.com/t1116-zuria-vega
ზული მონტერო / Zully Montero http://mundonovelas.gip-gip.com/t977-zully-montero




იველინ ხირო / Ivelin Giro http://mundonovelas.gip-gip.com/t967-ivelin-giro
ისაბელა კასტილიო/Isabella Castillo http://mundonovelas.gip-gip.com/t1684-isabella-castillo




კარლა მონროიგი/Karla Monroig http://mundonovelas.gip-gip.com/f49-forum
კარლა პეტერსონი/Carla Peterson http://mundonovelas.gip-gip.com/t88-topic
კატერინ სიაჩოკე/Catherine Siachoque http://mundonovelas.gip-gip.com/f46-forum
კატი ბარბერი/Katie Barberi http://mundonovelas.gip-gip.com/f146-forum
კორაიმა ტორეს/Coraima Torres http://mundonovelas.gip-gip.com/t546-koraima-tores_
კლაუდია რაია/Claudia Raia http://mundonovelas.gip-gip.com/t306-claudia-raia
კარმენ აუბი / Carmen Aub http://mundonovelas.gip-gip.com/t971-carmen-aub
კარინა მორა /karina mora http://mundonovelas.gip-gip.com/t1249-karina-mora
კაროლინა დიკმანი/Carolina Dieckmann http://mundonovelas.gip-gip.com/t1458-carolina-dieckmann
კაროლინა ტეხერა/Carolina Tejera http://mundonovelas.gip-gip.com/t1436-carolina-tejera
კარმენ ვილალობოსი/Carmen Villalobos http://mundonovelas.gip-gip.com/t1130-carmen-villalobos
კეიტ დელ კასტილიო/Kate del Castillo http://mundonovelas.gip-gip.com/t1752-kate-del-castillo





ლაიშა უილკინსი / Laisha Wilkins http://mundonovelas.gip-gip.com/t2791-laisha-wilkins
ლუსერო/Lucero http://mundonovelas.gip-gip.com/f127-forum
ლიანეტ ბორეგო/ Liannet Borrego http://mundonovelas.gip-gip.com/t1428-liannet-borrego
ლისეტე მორელოსი / Lisette Morelos http://mundonovelas.gip-gip.com/t1795-lisette-morelos
ლეტიცია კალდერონი/leticia kalderon http://mundonovelas.gip-gip.com/t2891-leticia-kalderon
ლილუ ბოსა/ Luly Bossa http://mundonovelas.gip-gip.com/t969-luly-bossa
ლორენა მერიტანო/Lorena Meritano http://mundonovelas.gip-gip.com/t802-lorena-meritano
ლორენა როხასი /Lorena Rojas http://mundonovelas.gip-gip.com/t441-lorena-rojas_____




მარიაანხელ რუისი/Mariángel Ruiz http://mundonovelas.gip-gip.com/t1793-mariangel-ruiz
მაიტე პერონი/Maite Perroni http://mundonovelas.gip-gip.com/f50-forum
მარლენ ფაველა / marlen favela http://mundonovelas.gip-gip.com/t686-_-marlen-favela
მარიცა როდრიგესი/Maritza Rodriguez http://mundonovelas.gip-gip.com/f126-forum
Margarita Maganya/მარგარიტა მაგანა http://mundonovelas.gip-gip.com/t2830-margarita-maganya
მარიცა ბუსტამანტე/Maritza Bustamante http://mundonovelas.gip-gip.com/t2051-maritza-bustamante
მარიანა ტორესი/mariana torres http://mundonovelas.gip-gip.com/t1187-mariana-torres
მილი სტეგმანი /Millie Stegman http://mundonovelas.gip-gip.com/t1237-millie-stegman
მარიანა სეოანე/Mariana Seoane http://mundonovelas.gip-gip.com/t1247-topic
მარისოლ დელ ოლმო /Marisol del olmo http://mundonovelas.gip-gip.com/t1203-topic
მარიმარ ვეგა/ Marimar Vega http://mundonovelas.gip-gip.com/t1118-marimar-vega
მარჯორიე დე სოუსა/marjorie de sousa http://mundonovelas.gip-gip.com/t446-marjorie-de-sousa-_





ნატაშა კლაუსი/Natasha Klauss http://mundonovelas.gip-gip.com/f128-forum
ნორკის ბატისტა/Norkys Batista http://mundonovelas.gip-gip.com/t416-norkys-batista
ნატალია სტრეიგნარდ/Natalia Streigrand http://mundonovelas.gip-gip.com/t495-natalia-streignard_
ნატალია ორეირო/Natalia Oreiro http://mundonovelas.gip-gip.com/t366-natalia-oreiro
ნინელ კონდე/Ninel Conde http://mundonovelas.gip-gip.com/t1641-ninel-conde
ნიურკა მარკოსი /Niurka Marcos http://mundonovelas.gip-gip.com/t1803-niurka-marcos
ნატალია ესპერონი/Natalia Esperón http://mundonovelas.gip-gip.com/t421-natalia-esperon





პაოლა ნუნიეზი/Paula Nunez http://mundonovelas.gip-gip.com/t1134-paola-nunez
პაოლა რეი/Paola Rey http://mundonovelas.gip-gip.com/t763-paola-rey





ჟაკლინ ბრაკამონტესი/Jacqueline Bracamontes http://mundonovelas.gip-gip.com/f48-forum





სონია სმიტი/Sonya Smith http://mundonovelas.gip-gip.com/t311-sonya-smith
სანდრა ეჩევერია/Sandra Echeverria http://mundonovelas.gip-gip.com/t205-sandra-echeverria
სილვია ნავარო/Silvia Navarro http://mundonovelas.gip-gip.com/f149-forum
სკარლეტ ორტისი/Scarlet ortiz http://mundonovelas.gip-gip.com/t850-scarlet-ortiz
სუსანა ვიეიერა/Suzzana Vieira http://mundonovelas.gip-gip.com/t519-suzzana-vieiraa
სარა მალდონადო/Sara Maldonado http://mundonovelas.gip-gip.com/t1751-sara-maldonado






ტანია კალილი/Tania Kalili http://mundonovelas.gip-gip.com/t62-topic





შერლინი/Sherlyni http://mundonovelas.gip-gip.com/t1143-sherlyn




ხენესის როდრიგესი/Genesis Rodriguez http://mundonovelas.gip-gip.com/f130-forum
ხიმენა დუკე / Ximena Duque http://mundonovelas.gip-gip.com/t979-ximena-duque
ხერალდინ ბასანი/Geraldine Bazan http://mundonovelas.gip-gip.com/t2890-geraldine-bazan

UnaGonzalita

პოსტების რაოდენობა : 17991
ქულები : 22179
დარეგისტრირების თარიღი : 2010-07-15
ასაკი: : 19

View user profile

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum